Салата Бейби Микс 150 г Салата Бейби Микс 150 г
Салата Бейби Микс 150 г

Салата Бейби Микс 150 г (150 g)

💰 Цени по магазини

150 g 1.59 € 2 октомври 🏷️ ПРОМО
10.60 €/кг 2 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 1.59 € (10.60 €/кг)

Салата Бейби Микс 150 г, 150 g. Най-ниска цена в Savly: €1.59 в CBA, промоция до 7 октомври. Това прави 10.60 €/кг. Последно обновена на 2 октомври 2026 (от брошура).

Често задавани въпроси

Колко струва Салата Бейби Микс 150 г?

Най-ниската цена за Салата Бейби Микс 150 г в Savly е €1.59 в CBA.

Къде е най-евтино Салата Бейби Микс 150 г?

Салата Бейби Микс 150 г е най-евтино в CBA за €1.59.

Салата Бейби Микс 150 г на промоция ли е?

Да, Салата Бейби Микс 150 г е в промоция в CBA до 7 октомври за €1.59 (от брошура).

Откъде са цените за Салата Бейби Микс 150 г?

Цените за Салата Бейби Микс 150 г са добавени от актуални брошури на магазините в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan