Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл
Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл - SENSODYNE

Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл / Sensodyne (75 ml)

💰 Цени по магазини

75 ml 4.65 € 30 септември
62.00 €/л 30 септември
75 ml 5.62 € 30 септември
74.93 €/л 30 септември

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл (SENSODYNE), 75 ml. Най-ниска цена в Savly: €4.65 в BulMag, Варна. Това прави 62.00 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €4.65 до €5.62). Цени по вериги: BulMag €4.65, Т Маркет €5.62. Последно обновена на 30 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл?

Най-ниската цена за Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл в Savly е €4.65 в BulMag.

Къде е най-евтино Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл?

Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл е най-евтино в BulMag (Варна) за €4.65.

Каква е цената на Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл в Т Маркет и BulMag?

В Т Маркет: €5.62, в BulMag: €4.65.

Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл. Най-ниската цена е €4.65 в BulMag. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл?

Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €4.65 до €5.62.

Откъде са цените за Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл?

Цените за Паста SENSODYNE ADVANCE CLEAN 75мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan