Сапун Dove beauty crem bar 100гр. Сапун Dove beauty crem bar 100гр.
Сапун Dove beauty crem bar 100гр.

Сапун Dove beauty crem bar 100гр. (100 g)

💰 Цени по магазини

100 g 1.05 € 28 септември
10.50 €/кг 28 септември
100 g 1.89 € 28 септември
18.90 €/кг 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Сапун Dove beauty crem bar 100гр., 100 g. Най-ниска цена в Savly: €1.05 в ДМ България. Това прави 10.50 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €1.05 до €1.89). Цени по вериги: ДМ България €1.05, Lilly Drogerie €1.89. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сапун Dove beauty crem bar 100гр.?

Най-ниската цена за Сапун Dove beauty crem bar 100гр. в Savly е €1.05 в ДМ България.

Къде е най-евтино Сапун Dove beauty crem bar 100гр.?

Сапун Dove beauty crem bar 100гр. е най-евтино в ДМ България за €1.05.

Каква е цената на Сапун Dove beauty crem bar 100гр. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €1.05, в Lilly Drogerie: €1.89.

Сапун Dove beauty crem bar 100гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сапун Dove beauty crem bar 100гр.. Най-ниската цена е €1.05 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Сапун Dove beauty crem bar 100гр.?

Сапун Dove beauty crem bar 100гр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.05 до €1.89.

Откъде са цените за Сапун Dove beauty crem bar 100гр.?

Цените за Сапун Dove beauty crem bar 100гр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan