Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл
Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл - БОЧКО

Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл / БОЧКО (250 ml)

💰 Цени по магазини

250 ml 2.02 € 28 септември
8.08 €/л 28 септември
250 ml 2.28 € 28 септември
9.12 €/л 28 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл (БОЧКО), 250 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.02 в ДМ България. Това прави 8.08 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.02 до €2.28). Цени по вериги: ДМ България €2.02, Lilly Drogerie €2.28. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл?

Най-ниската цена за Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл в Savly е €2.02 в ДМ България.

Къде е най-евтино Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл?

Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл е най-евтино в ДМ България за €2.02.

Каква е цената на Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.02, в Lilly Drogerie: €2.28.

Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл. Най-ниската цена е €2.02 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл?

Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.02 до €2.28.

Откъде са цените за Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл?

Цените за Шампоан и душ гел за деца БОЧКО 2в1 ягода 250 мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan