Одеколон KAPO Classic 250мл Одеколон KAPO Classic 250мл

💰 Цени по магазини

250 ml 3.70 € 28 септември
14.80 €/л 28 септември
250 ml 3.78 € 28 септември
15.12 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Одеколон KAPO Classic 250мл (КАРО), 250 ml. Най-ниска цена в Savly: €3.70 в ДМ България. Това прави 14.80 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €3.70 до €3.78). Цени по вериги: ДМ България €3.70, Lilly Drogerie €3.78. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Одеколон KAPO Classic 250мл?

Най-ниската цена за Одеколон KAPO Classic 250мл в Savly е €3.70 в ДМ България.

Къде е най-евтино Одеколон KAPO Classic 250мл?

Одеколон KAPO Classic 250мл е най-евтино в ДМ България за €3.70.

Каква е цената на Одеколон KAPO Classic 250мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €3.70, в Lilly Drogerie: €3.78.

Одеколон KAPO Classic 250мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Одеколон KAPO Classic 250мл. Най-ниската цена е €3.70 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Одеколон KAPO Classic 250мл?

Одеколон KAPO Classic 250мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.70 до €3.78.

Откъде са цените за Одеколон KAPO Classic 250мл?

Цените за Одеколон KAPO Classic 250мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan