Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл
Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл - GARNIER

Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл / Garnier (50 ml)

💰 Цени по магазини

50 ml 6.25 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
125.00 €/л 28 септември
50 ml 6.35 € 28 септември
127.00 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл (GARNIER), 50 ml. Най-ниска цена в Savly: €6.25 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 125.00 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €6.25 до €6.35). Цени по вериги: Lilly Drogerie €6.25, ДМ България €6.35. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл?

Най-ниската цена за Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл в Savly е €6.25 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл?

Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл е най-евтино в Lilly Drogerie за €6.25.

Каква е цената на Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €6.25, в ДМ България: €6.35.

Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл на промоция ли е?

Да, Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €6.25.

В колко магазина се предлага Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл?

Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €6.25 до €6.35.

Откъде са цените за Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл?

Цените за Крем за лице GARNIER Vitamin C дн. 50мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan