Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл
Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл - GARNIER

Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл / Garnier (400 ml)

💰 Цени по магазини

400 ml 3.79 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
9.48 €/л 28 септември
400 ml 3.90 € 28 септември
9.75 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл (GARNIER), 400 ml. Най-ниска цена в Savly: €3.79 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 9.48 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €3.79 до €3.90). Цени по вериги: Lilly Drogerie €3.79, ДМ България €3.90. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл?

Най-ниската цена за Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл в Savly е €3.79 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл?

Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл е най-евтино в Lilly Drogerie за €3.79.

Каква е цената на Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €3.79, в ДМ България: €3.90.

Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл на промоция ли е?

Да, Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €3.79.

В колко магазина се предлага Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл?

Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.79 до €3.90.

Откъде са цените за Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл?

Цените за Мицеларна вода GARNIER Vitamin C 400мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan