Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл
Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл - TOP TEN

Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл / Top Ten (250 ml)

💰 Цени по магазини

250 ml 2.35 € 28 септември
9.40 €/л 28 септември
250 ml 3.20 € 28 септември
12.80 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл (TOP TEN), 250 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.35 в ДМ България. Това прави 9.40 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.35 до €3.20). Цени по вериги: ДМ България €2.35, Lilly Drogerie €3.20. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл?

Най-ниската цена за Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл в Savly е €2.35 в ДМ България.

Къде е най-евтино Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл?

Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл е най-евтино в ДМ България за €2.35.

Каква е цената на Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.35, в Lilly Drogerie: €3.20.

Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл. Най-ниската цена е €2.35 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл?

Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.35 до €3.20.

Откъде са цените за Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл?

Цените за Пяна за бръснене ТОP TEN актив 250мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan