Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл. Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл.
Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл. - La Rive

Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл. / La Rive (200 ml)

💰 Цени по магазини

200 ml 5.50 € 28 септември
27.50 €/л 28 септември
200 ml 6.85 € 28 септември
34.25 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл. (La Rive), 200 ml. Най-ниска цена в Savly: €5.50 в ДМ България. Това прави 27.50 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €5.50 до €6.85). Цени по вериги: ДМ България €5.50, Lilly Drogerie €6.85. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл.?

Най-ниската цена за Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл. в Savly е €5.50 в ДМ България.

Къде е най-евтино Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл.?

Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл. е най-евтино в ДМ България за €5.50.

Каква е цената на Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €5.50, в Lilly Drogerie: €6.85.

Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл.. Най-ниската цена е €5.50 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл.?

Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €5.50 до €6.85.

Откъде са цените за Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл.?

Цените за Спрей за тяло LA RIVE Golden Dream 200 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan