Балсам SCHAUMA Color 250 мл. Балсам SCHAUMA Color 250 мл.

💰 Цени по магазини

250 ml 2.75 € 28 септември
11.00 €/л 28 септември
250 ml 4.42 € 28 септември
17.68 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Балсам SCHAUMA Color 250 мл. (SCHAUMA), 250 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.75 в ДМ България. Това прави 11.00 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.75 до €4.42). Цени по вериги: ДМ България €2.75, Lilly Drogerie €4.42. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Балсам SCHAUMA Color 250 мл.?

Най-ниската цена за Балсам SCHAUMA Color 250 мл. в Savly е €2.75 в ДМ България.

Къде е най-евтино Балсам SCHAUMA Color 250 мл.?

Балсам SCHAUMA Color 250 мл. е най-евтино в ДМ България за €2.75.

Каква е цената на Балсам SCHAUMA Color 250 мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.75, в Lilly Drogerie: €4.42.

Балсам SCHAUMA Color 250 мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Балсам SCHAUMA Color 250 мл.. Най-ниската цена е €2.75 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Балсам SCHAUMA Color 250 мл.?

Балсам SCHAUMA Color 250 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.75 до €4.42.

Откъде са цените за Балсам SCHAUMA Color 250 мл.?

Цените за Балсам SCHAUMA Color 250 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan