Каналин FLEX студена вода 60 гр. Каналин FLEX студена вода 60 гр.

💰 Цени по магазини

60 g 0.65 € 28 септември
10.83 €/кг 28 септември
60 g 0.84 € 28 септември
14.00 €/кг 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Каналин FLEX студена вода 60 гр., 60 g. Най-ниска цена в Savly: €0.65 в ДМ България. Това прави 10.83 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €0.65 до €0.84). Цени по вериги: ДМ България €0.65, Lilly Drogerie €0.84. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Каналин FLEX студена вода 60 гр.?

Най-ниската цена за Каналин FLEX студена вода 60 гр. в Savly е €0.65 в ДМ България.

Къде е най-евтино Каналин FLEX студена вода 60 гр.?

Каналин FLEX студена вода 60 гр. е най-евтино в ДМ България за €0.65.

Каква е цената на Каналин FLEX студена вода 60 гр. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €0.65, в Lilly Drogerie: €0.84.

Каналин FLEX студена вода 60 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Каналин FLEX студена вода 60 гр.. Най-ниската цена е €0.65 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Каналин FLEX студена вода 60 гр.?

Каналин FLEX студена вода 60 гр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €0.65 до €0.84.

Откъде са цените за Каналин FLEX студена вода 60 гр.?

Цените за Каналин FLEX студена вода 60 гр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan