Препарат DUCK Lavender 750 мл. Препарат DUCK Lavender 750 мл.

💰 Цени по магазини

750 ml 2.35 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
3.13 €/л 28 септември
750 ml 2.50 € 28 септември
3.33 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Препарат DUCK Lavender 750 мл. (DUCK FRESH), 750 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.35 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 3.13 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.35 до €2.50). Цени по вериги: Lilly Drogerie €2.35, ДМ България €2.50. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Препарат DUCK Lavender 750 мл.?

Най-ниската цена за Препарат DUCK Lavender 750 мл. в Savly е €2.35 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Препарат DUCK Lavender 750 мл.?

Препарат DUCK Lavender 750 мл. е най-евтино в Lilly Drogerie за €2.35.

Каква е цената на Препарат DUCK Lavender 750 мл. в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €2.35, в ДМ България: €2.50.

Препарат DUCK Lavender 750 мл. на промоция ли е?

Да, Препарат DUCK Lavender 750 мл. е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €2.35.

В колко магазина се предлага Препарат DUCK Lavender 750 мл.?

Препарат DUCK Lavender 750 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.35 до €2.50.

Откъде са цените за Препарат DUCK Lavender 750 мл.?

Цените за Препарат DUCK Lavender 750 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan