Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл. Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл.
Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл. - NIVEA

Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл. / Nivea (50 ml)

💰 Цени по магазини

50 ml 2.95 € 28 септември
59.00 €/л 28 септември
50 ml 6.26 € 28 септември
125.20 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл. (NIVEA), 50 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.95 в ДМ България. Това прави 59.00 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.95 до €6.26). Цени по вериги: ДМ България €2.95, Lilly Drogerie €6.26. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл.?

Най-ниската цена за Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл. в Savly е €2.95 в ДМ България.

Къде е най-евтино Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл.?

Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл. е най-евтино в ДМ България за €2.95.

Каква е цената на Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.95, в Lilly Drogerie: €6.26.

Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл.. Най-ниската цена е €2.95 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл.?

Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.95 до €6.26.

Откъде са цените за Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл.?

Цените за Рол он NIVEA MEN Fresh Invisible 50 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan