Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл. Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл.
Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл. - Syoss

Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл. / Syoss (200 ml)

💰 Цени по магазини

200 ml 4.15 € 28 септември
20.75 €/л 28 септември
200 ml 5.62 € 28 септември
28.10 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл. (Syoss), 200 ml. Най-ниска цена в Savly: €4.15 в ДМ България. Това прави 20.75 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €4.15 до €5.62). Цени по вериги: ДМ България €4.15, Lilly Drogerie €5.62. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл.?

Най-ниската цена за Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл. в Savly е €4.15 в ДМ България.

Къде е най-евтино Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл.?

Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл. е най-евтино в ДМ България за €4.15.

Каква е цената на Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €4.15, в Lilly Drogerie: €5.62.

Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл.. Най-ниската цена е €4.15 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл.?

Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €4.15 до €5.62.

Откъде са цените за Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл.?

Цените за Сух шампоан SYOSS п-в омазняване 200 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan