WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г

💰 Цени по магазини

150 g 3.80 € 28 септември
25.33 €/кг 28 септември
150 g 4.35 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
29.00 €/кг 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г (BREF), 150 g. Най-ниска цена в Savly: €3.80 в ДМ България. Това прави 25.33 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €3.80 до €4.35). Цени по вериги: ДМ България €3.80, Lilly Drogerie €4.35. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г?

Най-ниската цена за WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г в Savly е €3.80 в ДМ България.

Къде е най-евтино WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г?

WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г е най-евтино в ДМ България за €3.80.

Каква е цената на WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €3.80, в Lilly Drogerie: €4.35.

WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г. Най-ниската цена е €3.80 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г?

WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.80 до €4.35.

Откъде са цените за WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г?

Цените за WC блок BREF Premium Spa Moments Harmony 3x50 г са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan