WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г

💰 Цени по магазини

250 g 5.35 € 28 септември
21.40 €/кг 28 септември
250 g 10.73 € 28 септември
42.92 €/кг 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г (BREF), 250 g. Най-ниска цена в Savly: €5.35 в ДМ България. Това прави 21.40 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €5.35 до €10.73). Цени по вериги: ДМ България €5.35, Lilly Drogerie €10.73. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г?

Най-ниската цена за WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г в Savly е €5.35 в ДМ България.

Къде е най-евтино WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г?

WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г е най-евтино в ДМ България за €5.35.

Каква е цената на WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €5.35, в Lilly Drogerie: €10.73.

WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г. Най-ниската цена е €5.35 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г?

WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €5.35 до €10.73.

Откъде са цените за WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г?

Цените за WC блок BREF Color Aktiv Eucalyptus 5x50 г са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan