Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл. Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл.

💰 Цени по магазини

250 ml 2.99 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
11.96 €/л 28 септември
250 ml 3.35 € 28 септември
13.40 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл. (Taft), 250 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.99 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 11.96 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.99 до €3.35). Цени по вериги: Lilly Drogerie €2.99, ДМ България €3.35. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл.?

Най-ниската цена за Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл. в Savly е €2.99 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл.?

Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл. е най-евтино в Lilly Drogerie за €2.99.

Каква е цената на Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл. в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €2.99, в ДМ България: €3.35.

Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл. на промоция ли е?

Да, Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл. е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €2.99.

В колко магазина се предлага Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл.?

Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.99 до €3.35.

Откъде са цените за Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл.?

Цените за Лак за коса TAFT Ultimate 250 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan