Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл
Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл - БОЧКО

Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл / БОЧКО (200 ml)

💰 Цени по магазини

200 ml 1.85 € 28 септември
9.25 €/л 28 септември
200 ml 1.97 € 28 септември
9.85 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл (БОЧКО), 200 ml. Най-ниска цена в Savly: €1.85 в ДМ България. Това прави 9.25 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €1.85 до €1.97). Цени по вериги: ДМ България €1.85, Lilly Drogerie €1.97. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл?

Най-ниската цена за Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл в Savly е €1.85 в ДМ България.

Къде е най-евтино Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл?

Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл е най-евтино в ДМ България за €1.85.

Каква е цената на Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €1.85, в Lilly Drogerie: €1.97.

Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл. Най-ниската цена е €1.85 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл?

Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.85 до €1.97.

Откъде са цените за Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл?

Цените за Мляко за тяло БОЧКО Лавандула 200 мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan