Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г
Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г - ЕЛИАЗ

Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г / ЕЛИАЗ (350 g)

💰 Цени по магазини

350 g 0.88 € 29 септември
2.51 €/кг 29 септември
350 g 1.00 € 29 септември
2.86 €/кг 29 септември
в 5 от 150 обекта: 0.70 €

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г (ЕЛИАЗ), 350 g. Най-ниска цена в Savly: €0.88 в ДАР, София. Това прави 2.51 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €0.88 до €1.00). Цени по вериги: ДАР €0.88, Минимарт €1.00. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г?

Най-ниската цена за Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г в Savly е €0.88 в ДАР.

Къде е най-евтино Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г?

Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г е най-евтино в ДАР (София) за €0.88.

Каква е цената на Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г в ДАР и Минимарт?

В ДАР: €0.88, в Минимарт: €1.00.

Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г. Най-ниската цена е €0.88 в ДАР. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г?

Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €0.88 до €1.00.

Откъде са цените за Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г?

Цените за Хляб ЕЛИАЗ тип Добруджа нарязан 350 г са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan