Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр. Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр.

💰 Цени по магазини

1.37 l 3.09 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
2.26 €/л 28 септември
1.37 l 3.30 € 28 септември
2.41 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр. (SILAN), 1.37 l. Най-ниска цена в Savly: €3.09 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 2.26 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €3.09 до €3.30). Цени по вериги: Lilly Drogerie €3.09, ДМ България €3.30. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр.?

Най-ниската цена за Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр. в Savly е €3.09 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр.?

Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр. е най-евтино в Lilly Drogerie за €3.09.

Каква е цената на Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр. в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €3.09, в ДМ България: €3.30.

Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр. на промоция ли е?

Да, Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр. е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €3.09.

В колко магазина се предлага Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр.?

Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.09 до €3.30.

Откъде са цените за Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр.?

Цените за Омекотител SILAN Fresh Sky 1.37 л., 64 пр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan