Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр. Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр.
Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр. - MEDIX

Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр. / Medix (165 g)

💰 Цени по магазини

165 g 2.75 € 28 септември
16.67 €/кг 28 септември
165 g 4.85 € 28 септември
29.39 €/кг 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр. (MEDIX), 165 g. Най-ниска цена в Savly: €2.75 в ДМ България. Това прави 16.67 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €2.75 до €4.85). Цени по вериги: ДМ България €2.75, Lilly Drogerie €4.85. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр.?

Най-ниската цена за Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр. в Savly е €2.75 в ДМ България.

Къде е най-евтино Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр.?

Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр. е най-евтино в ДМ България за €2.75.

Каква е цената на Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.75, в Lilly Drogerie: €4.85.

Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр.. Най-ниската цена е €2.75 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр.?

Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.75 до €4.85.

Откъде са цените за Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр.?

Цените за Ароматизтор за тоалетна MEDIX PG Lavender 3x55 гр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan