Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл. Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл.

💰 Цени по магазини

750 ml 2.20 € 28 септември
2.93 €/л 28 септември
750 ml 2.74 € 28 септември
3.65 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл. (MEDIX), 750 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.20 в ДМ България. Това прави 2.93 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.20 до €2.74). Цени по вериги: ДМ България €2.20, Lilly Drogerie €2.74. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл.?

Най-ниската цена за Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл. в Savly е €2.20 в ДМ България.

Къде е най-евтино Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл.?

Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл. е най-евтино в ДМ България за €2.20.

Каква е цената на Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.20, в Lilly Drogerie: €2.74.

Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл.. Най-ниската цена е €2.20 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл.?

Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.20 до €2.74.

Откъде са цените за Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл.?

Цените за Препарат MEDIX Razor Gel Lavender 750 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan