Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г

💰 Цени по магазини

75 g 0.86 € 28 септември
11.47 €/кг 28 септември
75 g 1.00 € 28 септември
13.33 €/кг 28 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г (БОЧКО), 75 g. Най-ниска цена в Savly: €0.86 в ДМ България. Това прави 11.47 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €0.86 до €1.00). Цени по вериги: ДМ България €0.86, Lilly Drogerie €1.00. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г?

Най-ниската цена за Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г в Savly е €0.86 в ДМ България.

Къде е най-евтино Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г?

Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г е най-евтино в ДМ България за €0.86.

Каква е цената на Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €0.86, в Lilly Drogerie: €1.00.

Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г. Най-ниската цена е €0.86 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г?

Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €0.86 до €1.00.

Откъде са цените за Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г?

Цените за Сапун БОЧКО бебе с невен 75 г са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan