Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл. Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл.
Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл. - ЗДРАВЕ

Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл. / ЗДРАВЕ (200 ml)

💰 Цени по магазини

200 ml 2.29 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
11.45 €/л 28 септември
200 ml 2.50 € 28 септември
12.50 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл. (ЗДРАВЕ), 200 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.29 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 11.45 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.29 до €2.50). Цени по вериги: Lilly Drogerie €2.29, ДМ България €2.50. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл.?

Най-ниската цена за Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл. в Savly е €2.29 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл.?

Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл. е най-евтино в Lilly Drogerie за €2.29.

Каква е цената на Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл. в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €2.29, в ДМ България: €2.50.

Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл. на промоция ли е?

Да, Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл. е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €2.29.

В колко магазина се предлага Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл.?

Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.29 до €2.50.

Откъде са цените за Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл.?

Цените за Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол/Хинин 200 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan