Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл. Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл.
Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл. - GLISS

Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл. / Gliss (200 ml)

💰 Цени по магазини

200 ml 3.00 € 28 септември
15.00 €/л 28 септември
200 ml 3.09 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
15.45 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл. (GLISS), 200 ml. Най-ниска цена в Savly: €3.00 в ДМ България. Това прави 15.00 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €3.00 до €3.09). Цени по вериги: ДМ България €3.00, Lilly Drogerie €3.09. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл.?

Най-ниската цена за Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл. в Savly е €3.00 в ДМ България.

Къде е най-евтино Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл.?

Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл. е най-евтино в ДМ България за €3.00.

Каква е цената на Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €3.00, в Lilly Drogerie: €3.09.

Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл.. Най-ниската цена е €3.00 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл.?

Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.00 до €3.09.

Откъде са цените за Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл.?

Цените за Балсам GLISS Colour Perfector 200 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan