Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл. Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл.
Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл. - TRESEMME

Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл. / Tresemme (440 ml)

💰 Цени по магазини

440 ml 5.30 € 28 септември
12.05 €/л 28 септември
440 ml 7.49 € 28 септември
17.02 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл. (TRESEMME), 440 ml. Най-ниска цена в Savly: €5.30 в ДМ България. Това прави 12.05 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €5.30 до €7.49). Цени по вериги: ДМ България €5.30, Lilly Drogerie €7.49. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл.?

Най-ниската цена за Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл. в Savly е €5.30 в ДМ България.

Къде е най-евтино Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл.?

Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл. е най-евтино в ДМ България за €5.30.

Каква е цената на Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €5.30, в Lilly Drogerie: €7.49.

Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл.. Най-ниската цена е €5.30 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл.?

Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €5.30 до €7.49.

Откъде са цените за Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл.?

Цените за Маска за коса TRESEMME Biotin 440 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan