Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл. Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл.
Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл. - NIVEA

Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл. / Nivea (150 ml)

💰 Цени по магазини

150 ml 5.55 € 28 септември
37.00 €/л 28 септември
150 ml 5.55 € 28 септември
37.00 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл. (NIVEA), 150 ml. Най-ниска цена в Savly: €5.55 в ДМ България. Това прави 37.00 €/л. Цената се следи в 2 магазина. Цени по вериги: ДМ България €5.55, Lilly Drogerie €5.55. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл.?

Най-ниската цена за Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл. в Savly е €5.55 в ДМ България.

Къде е най-евтино Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл.?

Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл. е най-евтино в ДМ България за €5.55.

Каква е цената на Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €5.55, в Lilly Drogerie: €5.55.

Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл.. Най-ниската цена е €5.55 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл.?

Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €5.55 до €5.55.

Откъде са цените за Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл.?

Цените за Скраб лице NIVEA Derma Skin Clear 150 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan