Препарат за баня с лимон Frosch 500мл. Препарат за баня с лимон Frosch 500мл.
Препарат за баня с лимон Frosch 500мл. - Frosch

Препарат за баня с лимон Frosch 500мл. / Frosch (500 ml)

💰 Цени по магазини

500 ml 1.89 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
3.78 €/л 28 септември
500 ml 1.90 € 28 септември
3.80 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Препарат за баня с лимон Frosch 500мл. (Frosch), 500 ml. Най-ниска цена в Savly: €1.89 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 3.78 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €1.89 до €1.90). Цени по вериги: Lilly Drogerie €1.89, ДМ България €1.90. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Препарат за баня с лимон Frosch 500мл.?

Най-ниската цена за Препарат за баня с лимон Frosch 500мл. в Savly е €1.89 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Препарат за баня с лимон Frosch 500мл.?

Препарат за баня с лимон Frosch 500мл. е най-евтино в Lilly Drogerie за €1.89.

Каква е цената на Препарат за баня с лимон Frosch 500мл. в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €1.89, в ДМ България: €1.90.

Препарат за баня с лимон Frosch 500мл. на промоция ли е?

Да, Препарат за баня с лимон Frosch 500мл. е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €1.89.

В колко магазина се предлага Препарат за баня с лимон Frosch 500мл.?

Препарат за баня с лимон Frosch 500мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.89 до €1.90.

Откъде са цените за Препарат за баня с лимон Frosch 500мл.?

Цените за Препарат за баня с лимон Frosch 500мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan