Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози
Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози - SOMAT

Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози / Somat (1080 ml)

💰 Цени по магазини

1080 ml 14.75 € 28 септември
13.66 €/л 28 септември
1080 ml 15.59 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
14.44 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози (SOMAT), 1080 ml. Най-ниска цена в Savly: €14.75 в ДМ България. Това прави 13.66 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €14.75 до €15.59). Цени по вериги: ДМ България €14.75, Lilly Drogerie €15.59. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози?

Най-ниската цена за Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози в Savly е €14.75 в ДМ България.

Къде е най-евтино Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози?

Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози е най-евтино в ДМ България за €14.75.

Каква е цената на Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €14.75, в Lilly Drogerie: €15.59.

Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози. Най-ниската цена е €14.75 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози?

Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €14.75 до €15.59.

Откъде са цените за Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози?

Цените за Гел за съдомиялни SOMAT Excellence Duo Gel 2x540 мл 60 дози са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan