Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози
Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози - Maxima

Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози / Maxima (1.5 l)

💰 Цени по магазини

1.5 l 12.75 € 28 септември
8.50 €/л 28 септември
1.5 l 12.90 € 28 септември
8.60 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози (Maxima), 1.5 l. Най-ниска цена в Savly: €12.75 в Lilly Drogerie. Това прави 8.50 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €12.75 до €12.90). Цени по вериги: Lilly Drogerie €12.75, ДМ България €12.90. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози?

Най-ниската цена за Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози в Savly е €12.75 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози?

Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози е най-евтино в Lilly Drogerie за €12.75.

Каква е цената на Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €12.75, в ДМ България: €12.90.

Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози. Най-ниската цена е €12.75 в Lilly Drogerie. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози?

Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €12.75 до €12.90.

Откъде са цените за Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози?

Цените за Гел за пране MAXIMA Mix&Wash Color 1.5 л 60 дози са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan