Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл
Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл - REXONA

Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл / Rexona (50 ml)

💰 Цени по магазини

50 ml 2.39 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
47.80 €/л 28 септември
50 ml 2.70 € 28 септември
54.00 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл (REXONA), 50 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.39 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 47.80 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.39 до €2.70). Цени по вериги: Lilly Drogerie €2.39, ДМ България €2.70. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл?

Най-ниската цена за Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл в Savly е €2.39 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл?

Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл е най-евтино в Lilly Drogerie за €2.39.

Каква е цената на Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €2.39, в ДМ България: €2.70.

Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл на промоция ли е?

Да, Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €2.39.

В колко магазина се предлага Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл?

Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.39 до €2.70.

Откъде са цените за Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл?

Цените за Део стик REXONA Invisible Pure 48H 50 мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan