Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г
Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г - КРЪСТЕВ

Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г / КРЪСТЕВ (540 g)

💰 Цени по магазини

540 g 1.61 € 29 септември
2.98 €/кг 29 септември
Супермаркет 24-7
540 g 1.80 € 29 септември
3.33 €/кг 29 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г (КРЪСТЕВ), 540 g. Най-ниска цена в Savly: €1.61 в Абсолют +, Левски. Това прави 2.98 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €1.61 до €1.80). Цени по вериги: Абсолют + €1.61, Супермаркет 24-7 €1.80. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г?

Най-ниската цена за Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г в Savly е €1.61 в Абсолют +.

Къде е най-евтино Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г?

Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г е най-евтино в Абсолют + (Левски) за €1.61.

Каква е цената на Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г в Абсолют + и Супермаркет 24-7?

В Абсолют +: €1.61, в Супермаркет 24-7: €1.80.

Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г. Най-ниската цена е €1.61 в Абсолют +. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г?

Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.61 до €1.80.

Откъде са цените за Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г?

Цените за Зрял боб със зеленчуци Кръстев 540 г са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan