Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл
Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл - Taft

Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл / Taft (150 ml)

💰 Цени по магазини

150 ml 2.99 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
19.93 €/л 28 септември
150 ml 3.35 € 28 септември
22.33 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл (Taft), 150 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.99 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 19.93 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.99 до €3.35). Цени по вериги: Lilly Drogerie €2.99, ДМ България €3.35. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл?

Най-ниската цена за Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл в Savly е €2.99 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл?

Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл е най-евтино в Lilly Drogerie за €2.99.

Каква е цената на Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €2.99, в ДМ България: €3.35.

Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл на промоция ли е?

Да, Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €2.99.

В колко магазина се предлага Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл?

Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.99 до €3.35.

Откъде са цените за Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл?

Цените за Гел за коса TAFT Power Activity 150 мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan