Краставички КЛИО 680гр Краставички КЛИО 680гр
Краставички КЛИО 680гр - КЛИО

Краставички КЛИО 680гр / КЛИО (680 g)

💰 Цени по магазини

680 g 1.42 € 3 октомври 🏷️ ПРОМО
2.09 €/кг 3 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 1.42 € (2.09 €/кг)

Краставички КЛИО 680гр (КЛИО), 680 g. Най-ниска цена в Savly: €1.42 в ДАР, промоция до 14 октомври. Това прави 2.09 €/кг. Последно обновена на 3 октомври 2026 (от брошура).

Често задавани въпроси

Колко струва Краставички КЛИО 680гр?

Най-ниската цена за Краставички КЛИО 680гр в Savly е €1.42 в ДАР.

Къде е най-евтино Краставички КЛИО 680гр?

Краставички КЛИО 680гр е най-евтино в ДАР за €1.42.

Краставички КЛИО 680гр на промоция ли е?

Да, Краставички КЛИО 680гр е в промоция в ДАР до 14 октомври за €1.42 (от брошура).

Откъде са цените за Краставички КЛИО 680гр?

Цените за Краставички КЛИО 680гр са добавени от актуални брошури на магазините в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan