Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл
Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл

Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл (250 ml)

💰 Цени по магазини

250 ml 3.45 € 28 септември
13.80 €/л 28 септември
250 ml 3.88 € 28 септември
15.52 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл, 250 ml. Най-ниска цена в Savly: €3.45 в ДМ България. Това прави 13.80 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €3.45 до €3.88). Цени по вериги: ДМ България €3.45, Lilly Drogerie €3.88. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл?

Най-ниската цена за Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл в Savly е €3.45 в ДМ България.

Къде е най-евтино Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл?

Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл е най-евтино в ДМ България за €3.45.

Каква е цената на Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €3.45, в Lilly Drogerie: €3.88.

Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл. Най-ниската цена е €3.45 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл?

Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.45 до €3.88.

Откъде са цените за Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл?

Цените за Душ крем TESORI D'ORIENTE Lotus 250мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan