Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл. Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл.
Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл.

Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл. (145 ml)

💰 Цени по магазини

145 ml 2.95 € 28 септември
20.34 €/л 28 септември
145 ml 3.19 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
22.00 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл., 145 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.95 в ДМ България. Това прави 20.34 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.95 до €3.19). Цени по вериги: ДМ България €2.95, Lilly Drogerie €3.19. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл.?

Най-ниската цена за Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл. в Savly е €2.95 в ДМ България.

Къде е най-евтино Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл.?

Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл. е най-евтино в ДМ България за €2.95.

Каква е цената на Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.95, в Lilly Drogerie: €3.19.

Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл.. Най-ниската цена е €2.95 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл.?

Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.95 до €3.19.

Откъде са цените за Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл.?

Цените за Крем за чувствителна кожа Здраве 145мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan