Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл. Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл.
Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл. - Nivea

Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл. / Nivea (150 ml)

💰 Цени по магазини

150 ml 2.95 € 28 септември
19.67 €/л 28 септември
150 ml 5.98 € 28 септември
39.87 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл. (Nivea), 150 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.95 в ДМ България. Това прави 19.67 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.95 до €5.98). Цени по вериги: ДМ България €2.95, Lilly Drogerie €5.98. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл.?

Най-ниската цена за Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл. в Savly е €2.95 в ДМ България.

Къде е най-евтино Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл.?

Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл. е най-евтино в ДМ България за €2.95.

Каква е цената на Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.95, в Lilly Drogerie: €5.98.

Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл.. Най-ниската цена е €2.95 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл.?

Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.95 до €5.98.

Откъде са цените за Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл.?

Цените за Дезодорант Nivea Men invisible for black&white fresh 150мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan