WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл. WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл.

💰 Цени по магазини

750 ml 2.29 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
3.05 €/л 28 септември
750 ml 2.40 € 28 септември
3.20 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл., 750 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.29 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 3.05 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.29 до €2.40). Цени по вериги: Lilly Drogerie €2.29, ДМ България €2.40. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл.?

Най-ниската цена за WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл. в Savly е €2.29 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл.?

WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл. е най-евтино в Lilly Drogerie за €2.29.

Каква е цената на WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл. в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €2.29, в ДМ България: €2.40.

WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл. на промоция ли е?

Да, WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл. е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €2.29.

В колко магазина се предлага WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл.?

WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.29 до €2.40.

Откъде са цените за WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл.?

Цените за WC гел Domestos Atlantic Fresh 750мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan