🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-22% ФантастикоФантастико
Пилешка кълцаница
Пилешка кълцаница
€0.99
€1.27 До 7 октомври
-26% BillaBilla
Сьомга котлет 3 за 1 кг
Сьомга котлет 3 за 1 кг
€14.99(14.99 €/кг)
€20.45 До 7 октомври
-22% ДАРДАР
Пилешко филе "Roso" Охладено Тарелка
Пилешко филе "Roso" Охладено Тарелка
€8.99
€11.63 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Червени чушки печени и белени
Червени чушки печени и белени
€3.99
До 7 октомври
-50% CBACBA
Нашата пекарна Симид Царевичен хляб 400 гр
Нашата пекарна Симид Царевичен хляб 400 гр
€1.63(4.08 €/кг)
€3.26 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Krem
Krem
До 31 октомври
-26% ФантастикоФантастико
ВЕРЕЯ Прясно мляко масленост 3% 2 л
ВЕРЕЯ Прясно мляко масленост 3% 2 л
€2.55(1.28 €/л)
€3.45 До 7 октомври
-35% BillaBilla
BILLA Пърленка 160 г
BILLA Пърленка 160 г
€0.35(2.17 €/кг)
€0.54 До 7 октомври
-30% ДАРДАР
Димитър Маджаров Кисело мляко 4.5%, ПО ЗНП 400 г
Димитър Маджаров Кисело мляко 4.5%, ПО ЗНП 400 г
€0.74(1.85 €/кг)
€1.07 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Домати Рома
Домати Рома
€0.79
До 7 октомври
-20% CBACBA
ЛАРИСА Гюбек с шарена сол и мащерка 500 гр
ЛАРИСА Гюбек с шарена сол и мащерка 500 гр
€5.99(11.98 €/кг)
€7.49 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Krem
Krem
До 31 октомври
-23% ФантастикоФантастико
PRESIDENT Сирене Котидж Original 180 г
PRESIDENT Сирене Котидж Original 180 г
€1.49(8.27 €/кг)
€1.94 До 7 октомври
-43% BillaBilla
Домати червени 1 кг
Домати червени 1 кг
€1.29(1.29 €/кг)
€2.29 До 7 октомври
-39% ДАРДАР
Свински котлет
Свински котлет
€3.99
€6.64 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Сини сливи
Сини сливи
€0.69
До 7 октомври
-50% CBACBA
ROSHEN Аеро шоколад различни видове 80 гр
ROSHEN Аеро шоколад различни видове 80 гр
€1.62(20.26 €/кг)
€3.24 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Krem
Krem
До 31 октомври
-18% ФантастикоФантастико
Хляб Палермо 400 г
Хляб Палермо 400 г
€0.99(2.48 €/кг)
€1.22 До 7 октомври
-36% BillaBilla
Печено кебапче 1 бр.
Печено кебапче 1 бр.
€0.33
€0.52 До 7 октомври
-50% ДАРДАР
Тандем Шунка 2 бр. х 300 г
Тандем Шунка 2 бр. х 300 г
€4.60(7.67 €/кг)
€9.20 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Царевица кочан
Царевица кочан
€0.45
До 7 октомври
-50% CBACBA
CESKA KORUNA Бира 4,7% 500 мл
CESKA KORUNA Бира 4,7% 500 мл
€1.09(2.18 €/л)
€2.18 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Nivea
Nivea
До 31 октомври
-36% ФантастикоФантастико
MILKA Шоколад различни видове 250 г; 300 г
MILKA Шоколад различни видове 250 г; 300 г
€3.55
€5.59 До 7 октомври
-25% BillaBilla
PHILADELPHIA Крем сирене за мазане 175 г
PHILADELPHIA Крем сирене за мазане 175 г
€2.49(14.23 €/кг)
€3.32 До 7 октомври
-50% ДАРДАР
Monarch Сирене Котидж 2 бр. х 200 г
Monarch Сирене Котидж 2 бр. х 200 г
€2.04(5.10 €/кг)
€4.08 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Фурми 500 г
Фурми 500 г
€2.49(4.98 €/кг)
До 7 октомври
-50% CBACBA
MEDIX Освежител за WC total power guard различни видове 55 гр
MEDIX Освежител за WC total power guard различни видове 55 гр
€2.04(37.09 €/кг)
€4.08 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Fon do ten
Fon do ten
До 31 октомври
-21% ФантастикоФантастико
Краставици сорт Гергана
Краставици сорт Гергана
€1.85
€2.35 До 7 октомври
BillaBilla
КАЛИАКРА Слънчогледово олио Първа преса 2 л
КАЛИАКРА Слънчогледово олио Първа преса 2 л
€2.89(1.44 €/л)
€3.93 До 7 октомври
-34% ДАРДАР
Цяло пилешко бутче "21" Охладено Насипно
Цяло пилешко бутче "21" Охладено Насипно
€2.00
€3.06 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Черно грозде
Черно грозде
€1.59
До 7 октомври
-33% CBACBA
REGAL Шампоан различни видове 400 мл
REGAL Шампоан различни видове 400 мл
€1.35(3.37 €/л)
€2.04 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Maska za lice
Maska za lice
До 31 октомври
-27% ФантастикоФантастико
BARILLA Спагети №3; №5; Пене ригате; Фусили 500 г
BARILLA Спагети №3; №5; Пене ригате; Фусили 500 г
€1.15(2.30 €/кг)
€1.58 До 7 октомври
-43% BillaBilla
Млечен Шоколад 80 г
Млечен Шоколад 80 г
€0.69(8.63 €/кг)
€1.22 До 7 октомври
-24% ДАРДАР
Кен Македонска наденица Насипна
Кен Македонска наденица Насипна
€6.19
€8.18 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Зеле
Зеле
€0.59
До 7 октомври
-50% CBACBA
NESTLE Сладолед Nirvana различни видове 420 мл
NESTLE Сладолед Nirvana различни видове 420 мл
€8.18(19.48 €/л)
€16.36 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Krem
Krem
До 31 октомври
ФантастикоФантастико
Pasta
Pasta
До 7 октомври
-50% BillaBilla
CLAYMORE Уиски 0,7 л
CLAYMORE Уиски 0,7 л
€6.59(9.42 €/л)
€13.29 До 7 октомври
-24% ДАРДАР
Биляна Мес Балканска наденица Сурова Насипна
Биляна Мес Балканска наденица Сурова Насипна
€4.89
€6.49 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Шарени ябълки
Шарени ябълки
€0.99
До 7 октомври
-50% CBACBA
NESTLE Сладолед Oreo чашка 93 гр
NESTLE Сладолед Oreo чашка 93 гр
€2.30(24.74 €/кг)
€4.60 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Parfumna voda
Parfumna voda
До 31 октомври
-23% ФантастикоФантастико
BARILLA Сос Болонезе 400 г
BARILLA Сос Болонезе 400 г
€2.29(5.73 €/кг)
€2.99 До 7 октомври
BillaBilla
EMEKA Тоалетна хартия 3 пласта 32 + 8 бр. в опаковка
EMEKA Тоалетна хартия 3 пласта 32 + 8 бр. в опаковка
€8.59
До 7 октомври
-25% ДАРДАР
Браво Мортадела с чушки и маслини Насипна
Браво Мортадела с чушки и маслини Насипна
До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Круши
Круши
€1.49
До 7 октомври
-23% CBACBA
Верея Кисело краве мляко 3,6% 400 гр
Верея Кисело краве мляко 3,6% 400 гр
€0.66(1.65 €/кг)
€0.86 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Parfumna voda
Parfumna voda
До 31 октомври
-30% ФантастикоФантастико
BERTOLLI Песто зелено; червено; Сос босилек 185 г; 400 г
BERTOLLI Песто зелено; червено; Сос босилек 185 г; 400 г
€1.99
€2.86 До 7 октомври
-62% BillaBilla
Свинска плешка без кост 1 кг
Свинска плешка без кост 1 кг
€2.55(2.55 €/кг)
€6.75 До 7 октомври
-34% ДАРДАР
Кен Кренвирши Вакуум 320 г
Кен Кренвирши Вакуум 320 г
€1.99(6.22 €/кг)
€3.06 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Праз лук връзка
Праз лук връзка
€1.29
До 7 октомври
-21% CBACBA
ВЕРЕЯ Прясно краве мляко 3% 1 л
ВЕРЕЯ Прясно краве мляко 3% 1 л
€1.35(1.35 €/л)
€1.73 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Hugo boss 5716
Hugo boss 5716
До 31 октомври
-32% ФантастикоФантастико
ANTICA FATTORIA Бурата 125 г
ANTICA FATTORIA Бурата 125 г
€1.65(13.21 €/кг)
€2.45 До 7 октомври
-43% BillaBilla
Перелик Шпек XXL 450 г
Перелик Шпек XXL 450 г
€4.29(9.53 €/кг)
€7.59 До 7 октомври
-28% ДАРДАР
Майстор Цветко Деликатес от пуешко филе Насипно
Майстор Цветко Деликатес от пуешко филе Насипно
€9.20
€12.78 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Домашно карначе сурово
Домашно карначе сурово
€3.39
До 7 октомври
-47% CBACBA
BELIISA Кашкавал от краве мляко вакуум 400 гр
BELIISA Кашкавал от краве мляко вакуум 400 гр
€3.99(9.97 €/кг)
€7.66 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Fon do ten
Fon do ten
До 31 октомври
-22% ФантастикоФантастико
LA MOLISANA Спагети с мастило от сепия 500 г
LA MOLISANA Спагети с мастило от сепия 500 г
€1.99(3.98 €/кг)
€2.57 До 7 октомври
-21% BillaBilla
ХАНОВЕТЕ Суджук 150 г
ХАНОВЕТЕ Суджук 150 г
€1.45(9.68 €/кг)
€1.84 До 7 октомври
-23% ДАРДАР
Loriente Хамон Серано 100 г
Loriente Хамон Серано 100 г
€3.90(39.01 €/кг)
€5.11 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Петрохан суров 1 брой
Петрохан суров 1 брой
€0.89
До 7 октомври
-22% CBACBA
СВА Охладено пилешко филе тарелка
СВА Охладено пилешко филе тарелка
€6.99
€9.04 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Spirala
Spirala
До 31 октомври
-25% ФантастикоФантастико
MANTOVA Грана Падано 200 г
MANTOVA Грана Падано 200 г
€3.99(19.94 €/кг)
€5.36 До 7 октомври
-26% BillaBilla
Верея Чудно Прясно мляко 3,7% 1 л
Верея Чудно Прясно мляко 3,7% 1 л
€1.39(1.39 €/л)
€1.89 До 7 октомври
-21% ДАРДАР
Меско Сух шпек Баланс 210 г
Меско Сух шпек Баланс 210 г
€3.59(17.09 €/кг)
€4.60 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Суджук за скара суров 1 брой
Суджук за скара суров 1 брой
€0.89
До 7 октомври
-32% CBACBA
СЛАДЕЯ Захар бяла кристал 1 кг
СЛАДЕЯ Захар бяла кристал 1 кг
€0.89(0.89 €/кг)
€1.32 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Krem
Krem
До 31 октомври
-34% ФантастикоФантастико
GRANAROLO Сирене Пекорино 150 г
GRANAROLO Сирене Пекорино 150 г
€3.99(26.59 €/кг)
€6.13 До 7 октомври
-16% BillaBilla
Домлян Кисело мляко 4,5% 500 г
Домлян Кисело мляко 4,5% 500 г
€0.85(1.70 €/кг)
€1.02 До 7 октомври
-22% ДАРДАР
КОМ Луканков салам ЗАКУСКА
КОМ Луканков салам ЗАКУСКА
€2.29
€2.96 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Кюфте за скара сурово 1 брой
Кюфте за скара сурово 1 брой
€0.29
До 7 октомври
-26% CBACBA
Saikebon Инстантни нудли чаша различни видове 93 гр
Saikebon Инстантни нудли чаша различни видове 93 гр
€1.99(21.39 €/кг)
€2.69 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Krem
Krem
До 31 октомври
-20% ФантастикоФантастико
PAOLOLEO Вино Примитиво; Шардоне 750 мл
PAOLOLEO Вино Примитиво; Шардоне 750 мл
€5.99(7.99 €/л)
€7.49 До 7 октомври
-55% BillaBilla
DEUTSCHE MARKENBUTTER Краве масло 250 г
DEUTSCHE MARKENBUTTER Краве масло 250 г
€1.69(6.77 €/кг)
€3.79 До 7 октомври
-20% ДАРДАР
КОМ Шунка Виенска
КОМ Шунка Виенска
€3.25
€4.09 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Кебапче за скара сурово 1 брой
Кебапче за скара сурово 1 брой
€0.29
До 7 октомври
-24% CBACBA
MAGGI Подправка фикс различни видове 28-57 гр
MAGGI Подправка фикс различни видове 28-57 гр
€0.79
€1.04 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Listerine
Listerine
До 31 октомври
-22% ФантастикоФантастико
CAJ Пенливо вино Gran Cuvee 750 мл
CAJ Пенливо вино Gran Cuvee 750 мл
€6.99(9.32 €/л)
€8.99 До 7 октомври
-44% BillaBilla
Зимнина Боб или нахут буркан 540 г
Зимнина Боб или нахут буркан 540 г
€0.99(1.84 €/кг)
€1.78 До 7 октомври
-20% ДАРДАР
КОМ Пилешко филе
КОМ Пилешко филе
€3.25
€4.09 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Цяло пилешко бутче охладено
Цяло пилешко бутче охладено
€1.99
До 7 октомври
-40% CBACBA
АРИАНА Бира 0,0-4,5% различни видове 500 мл
АРИАНА Бира 0,0-4,5% различни видове 500 мл
€0.55(1.10 €/л)
€0.92 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Nivea
Nivea
До 31 октомври
-23% ФантастикоФантастико
INTRIGO Вино бяло; розе 750 мл
INTRIGO Вино бяло; розе 750 мл
€3.49(4.66 €/л)
€4.55 До 7 октомври
-24% BillaBilla
ХОРИЗОНТ Яйца от подово отглеждани кокошки Размер L 10 бр. в опаковка
ХОРИЗОНТ Яйца от подово отглеждани кокошки Размер L 10 бр. в опаковка
€2.49(0.25 €/бр)
€3.29 До 7 октомври
-18% ДАРДАР
Елко Салам Сервилат Московски /Насипен, Вакуум/
Елко Салам Сервилат Московски /Насипен, Вакуум/
€10.59
€12.99 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Olympus Прясно мляко 1,7% 1 л
Olympus Прясно мляко 1,7% 1 л
€1.39(1.39 €/л)
€1.69 До 7 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Lidl, Kaufland, Billa, Фантастико, Метро, Т Маркет). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Lidl, Kaufland, Billa, Фантастико, Метро, Т Маркет. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan