🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

LidlLidl
DOMESTOS Универсален почистващ препарат 2 л
DOMESTOS Универсален почистващ препарат 2 л
€4.59(2.30 €/л)
До 4 октомври
-20% KAMKAM
KLINKO Универсален препарат 1 л
KLINKO Универсален препарат 1 л
€0.92(0.92 €/л)
€1.15 До 4 октомври
LidlLidl
Чисто Универсален почистващ препарат за под 2 x 960 ml
Чисто Универсален почистващ препарат за под 2 x 960 ml
€4.99(2.60 €/л)
До 4 октомври
KauflandKaufland
MEDIX Универсален почистващ препарат различни видове 1.4 л
MEDIX Универсален почистващ препарат различни видове 1.4 л
€2.19(1.56 €/л)
До 4 октомври
KauflandKaufland
DOMESTOS Универсален препарат или Спрей различни видове 1.25 л или 750 мл
DOMESTOS Универсален препарат или Спрей различни видове 1.25 л или 750 мл
€3.29
До 4 октомври
МетроМетро
DOMESTOS Универсален почистващ препарат различни видове 2 л
DOMESTOS Универсален почистващ препарат различни видове 2 л
€4.58(2.29 €/л)
€7.38 До 7 октомври
-43% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Domestos Универсален почистващ препарат, Различни видове 750 мл
Domestos Универсален почистващ препарат, Различни видове 750 мл
€2.29(3.05 €/л)
€4.85 До 30 септември

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan