🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

BulMagBulMag
Шоколад Млечен с Лешници и Стафиди 80гр 80 гр
Шоколад Млечен с Лешници и Стафиди 80гр 80 гр
До 11 октомври
LidlLidl
ITALIAMO Крокантини С млечен или с натурален шоколад 150 g/опаковка
ITALIAMO Крокантини С млечен или с натурален шоколад 150 g/опаковка
€2.55(17.01 €/кг)
До 11 октомври
LidlLidl
ITALIAMO Шамфъстъци В млечен или в натурален шоколад 150 g
ITALIAMO Шамфъстъци В млечен или в натурален шоколад 150 g
€3.79(25.26 €/кг)
До 11 октомври
BulMagBulMag
Млечен шоколад Toblerone 50гр 50 гр
Млечен шоколад Toblerone 50гр 50 гр
До 11 октомври
BulMagBulMag
Шок.бонбони Ferrero Rocher 200гр/16бр 16 бр
Шок.бонбони Ferrero Rocher 200гр/16бр 16 бр
До 11 октомври
-41% KauflandKaufland
TOBLERONE Млечен шоколад 35 г
TOBLERONE Млечен шоколад 35 г
€0.50(14.32 €/кг)
€0.86 До 11 октомври
-45% KauflandKaufland
MILKA Млечен шоколад различни видове 190 г
MILKA Млечен шоколад различни видове 190 г
€2.49(13.11 €/кг)
€4.60 До 11 октомври
-37% KauflandKaufland
Млечен шоколад различни видове 80 г
Млечен шоколад различни видове 80 г
€0.76(9.52 €/кг)
€1.22 До 11 октомври
-33% KauflandKaufland
ION Млечен шоколад различни видове 200 г
ION Млечен шоколад различни видове 200 г
€2.89(14.44 €/кг)
€4.34 До 11 октомври
-43% BillaBilla
Млечен Шоколад 80 г
Млечен Шоколад 80 г
€0.69(8.63 €/кг)
€1.22 До 7 октомври
-24% ДАРДАР
McVitie's Бисквити Digestives Шоколад /Млечен, Черен/ 200 г
McVitie's Бисквити Digestives Шоколад /Млечен, Черен/ 200 г
€1.99(9.94 €/кг)
€2.65 До 7 октомври
-40% ФантастикоФантастико
Шоколад МЛЕЧЕН различни видове 80 г
Шоколад МЛЕЧЕН различни видове 80 г
€0.75(9.39 €/кг)
€1.27 До 7 октомври
-36% Т МаркетТ Маркет
Шоколад МЛЕЧЕН различни видове 80 г
Шоколад МЛЕЧЕН различни видове 80 г
€0.69(8.63 €/кг)
€1.08 До 5 октомври
-7% МетроМетро
Danette Duo Млечен десерт шоколад 4 бр. х 115 г
Danette Duo Млечен десерт шоколад 4 бр. х 115 г
€2.59(5.64 €/кг)
€2.80 До 7 октомври
-18% МетроМетро
MERCI Шоколадови бонбони микс, бадемова селекция, с млечен шоколад 250 г
MERCI Шоколадови бонбони микс, бадемова селекция, с млечен шоколад 250 г
€4.59(18.37 €/кг)
€5.65 До 7 октомври
-22% ДАРДАР
Млечен кекс "Milk Burger" С шоколад 48 г
Млечен кекс "Milk Burger" С шоколад 48 г
€0.69(14.38 €/кг)
€0.89 До 14 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (ДАР, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, BulMag, Billa). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от ДАР, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, BulMag, Billa. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan