🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-31% KAMKAM
Лимон
Лимон
€1.29
€1.89 До 4 октомври
-56% LidlLidl
Лимони
Лимони
€0.99
€2.29 До 4 октомври
-60% KauflandKaufland
Лимони 500 г мрежа
Лимони 500 г мрежа
€0.79(1.59 €/кг)
€1.99 До 4 октомври
-25% KauflandKaufland
EAT GOOD Филе от сьомга с лимонено орзо 300 г
EAT GOOD Филе от сьомга с лимонено орзо 300 г
€5.99(19.97 €/кг)
€7.99 До 4 октомври
LidlLidl
CAPPY Лимонада Различни видове 1.25 л
CAPPY Лимонада Различни видове 1.25 л
€1.19(0.95 €/л)
До 4 октомври
МетроМетро
Limoncello Di Capri Ликьор 0.7 л
Limoncello Di Capri Ликьор 0.7 л
€13.29(18.98 €/л)
€18.18 До 7 октомври
-30% CBACBA
Лимони
Лимони
€1.39
€1.99 До 30 септември
-30% BillaBilla
Лимони 1 кг
Лимони 1 кг
€1.39(1.39 €/кг)
€1.99 До 30 септември
-28% ФантастикоФантастико
SALMARIS Маринована херинга филе пикантна; с лимон 220 г
SALMARIS Маринована херинга филе пикантна; с лимон 220 г
€2.19(9.95 €/кг)
€3.06 До 30 септември
-33% ДАРДАР
Лимони Клас І
Лимони Клас І
€1.39
€2.09 До 30 септември
-33% ДАРДАР
Лимони Клас I
Лимони Клас I
€1.19
€1.79 До 30 септември
Т МаркетТ Маркет
Лимони
Лимони
€1.49
До 28 септември
🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
-56% Т МаркетТ Маркет
Лимони кг
🔜 Влиза в сила 29.09
Лимони кг
€1.39(1.39 €/кг)
€3.17 До 5 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan