🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-43% Т МаркетТ Маркет
MILKI DREAM Кашкавал от краве мляко 800 г
MILKI DREAM Кашкавал от краве мляко 800 г
€5.79(7.23 €/кг)
€10.22 До 5 октомври
-20% Т МаркетТ Маркет
САЯНА Кашкавал от краве мляко 400 г
САЯНА Кашкавал от краве мляко 400 г
€4.59(11.48 €/кг)
€5.75 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
МАДЖАРОВ Кашкавал от краве мляко БДС 380 г
МАДЖАРОВ Кашкавал от краве мляко БДС 380 г
€5.65(14.87 €/кг)
€6.44 До 5 октомври
-53% KauflandKaufland
BELIISA Кашкавал от краве мляко 400 г
BELIISA Кашкавал от краве мляко 400 г
€3.29(8.22 €/кг)
€7.15 До 4 октомври
-25% KAMKAM
НАБОРЪ Кашкавал от краве мляко 400 г
НАБОРЪ Кашкавал от краве мляко 400 г
€3.05(7.63 €/кг)
€4.09 До 4 октомври
LidlLidl
РОДНА СТРЯХА Български кашкавал БДС От краве мляко 3 x 400 г/опаковка
РОДНА СТРЯХА Български кашкавал БДС От краве мляко 3 x 400 г/опаковка
€12.26(10.22 €/кг)
До 4 октомври
KauflandKaufland
Саяна Кашкавал от краве мляко 1,2 кг
Саяна Кашкавал от краве мляко 1,2 кг
€9.99(8.33 €/кг)
До 4 октомври
-37% KauflandKaufland
Българче Кашкавал от краве мляко кг
Българче Кашкавал от краве мляко кг
€7.99(7.99 €/кг)
€12.78 До 4 октомври
-24% МетроМетро
НАБОРЪ Кашкавал от краве мляко 800 г
НАБОРЪ Кашкавал от краве мляко 800 г
€5.99(7.49 €/кг)
€7.99 До 7 октомври
-23% BillaBilla
Димитър Маджаров Кашкавал от краве мляко БДС 380 г
Димитър Маджаров Кашкавал от краве мляко БДС 380 г
€5.45(14.34 €/кг)
€7.15 До 30 септември
-25% ФантастикоФантастико
Кашкавал от краве мляко Protein Plus вакуум 380 г
Кашкавал от краве мляко Protein Plus вакуум 380 г
€5.69(14.98 €/кг)
€7.66 До 30 септември
ПроМаркетПроМаркет
Мероне Краве кашкавал 200 г
Мероне Краве кашкавал 200 г
€2.75(13.75 €/кг)
€3.57 До 30 септември
-27% CBACBA
РИКАС Кашкавал от краве мляко вакуум 400 гр
РИКАС Кашкавал от краве мляко вакуум 400 гр
€3.99(9.97 €/кг)
€5.47 До 30 септември
-20% ФантастикоФантастико
СЕРДИКА Кашкавал от краве мляко 400 г
СЕРДИКА Кашкавал от краве мляко 400 г
€5.49(13.73 €/кг)
€6.88 До 30 септември
-50% ФантастикоФантастико
МУРГАШ Кашкавал от краве мляко вакуум 2 бр. х 400 г
МУРГАШ Кашкавал от краве мляко вакуум 2 бр. х 400 г
€6.18(7.73 €/кг)
€12.36 До 30 септември
-25% ФантастикоФантастико
СИТОВО Кашкавал от краве мляко насипен
СИТОВО Кашкавал от краве мляко насипен
€9.49
€12.78 До 30 септември
-25% ФантастикоФантастико
САЯНА Кашкавал от краве мляко вакуум 400 г
САЯНА Кашкавал от краве мляко вакуум 400 г
€4.59(11.48 €/кг)
€6.18 До 30 септември
-24% МетроМетро
ТЕРТЕР Кашкавал от краве мляко 450 г
ТЕРТЕР Кашкавал от краве мляко 450 г
€5.29(11.76 €/кг)
€7.04 До 7 октомври
-32% BillaBilla
МУРГАШ Кашкавал от краве мляко 1 кг
МУРГАШ Кашкавал от краве мляко 1 кг
€8.49(8.49 €/кг)
€12.62 До 30 септември
-27% ДАРДАР
Кашкавал "Рафтис" От краве мляко 900 г
Кашкавал "Рафтис" От краве мляко 900 г
€7.99(8.88 €/кг)
€10.99 До 30 септември
-22% ДАРДАР
Кашкавал "Домлян" От краве мляко
Кашкавал "Домлян" От краве мляко
€7.49
€9.71 До 30 септември
-31% ФантастикоФантастико
Кашкавал от краве мляко НАБОРЪ насипен
Кашкавал от краве мляко НАБОРЪ насипен
€5.99
€8.79 До 30 септември
-50% BillaBilla
Невенна Кашкавал от краве мляко 750 г
Невенна Кашкавал от краве мляко 750 г
€4.99(6.65 €/кг)
€10.17 До 30 септември

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико, Метро). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико, Метро. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan