🏷️ Промоции от брошурата на Kaufland

Каталози по вериги

-28% KauflandKaufland
CHEVAL DE KATARZYNA Червено, Бяло вино или Розе различни сортове Тракийска низина 0,75 л
CHEVAL DE KATARZYNA Червено, Бяло вино или Розе различни сортове Тракийска низина 0,75 л
€5.19(6.92 €/л)
€7.28 До 4 октомври
-51% KauflandKaufland
SOFIA Червено, Бяло вино или Розе различни сортове 5 л BiB
SOFIA Червено, Бяло вино или Розе различни сортове 5 л BiB
€5.99(1.20 €/л)
€12.31 До 4 октомври
-21% KauflandKaufland
MENADA Червено или Бяло вино различни сортове Тракийска низина 0,75 л
MENADA Червено или Бяло вино различни сортове Тракийска низина 0,75 л
€3.99(5.32 €/л)
€5.11 До 4 октомври
-26% KauflandKaufland
TERRA TANGRA Червено, Бяло вино или Розе различни сортове Тракийска низина 0.75 л
TERRA TANGRA Червено, Бяло вино или Розе различни сортове Тракийска низина 0.75 л
€7.99(10.66 €/л)
€10.89 До 4 октомври

Всички оферти от брошурата на Kaufland (Кауфланд) за тази седмица (важи до 04.10), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на Kaufland наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на Kaufland?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на Kaufland?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в Kaufland?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на Kaufland?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на Kaufland, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan