🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-23% LidlLidl
Бяло вино Полусладко 1.5 л
Бяло вино Полусладко 1.5 л
€1.89(1.26 €/л)
€2.48 До 4 октомври
-28% KauflandKaufland
CHEVAL DE KATARZYNA Червено, Бяло вино или Розе различни сортове Тракийска низина 0,75 л
CHEVAL DE KATARZYNA Червено, Бяло вино или Розе различни сортове Тракийска низина 0,75 л
€5.19(6.92 €/л)
€7.28 До 4 октомври
-51% KauflandKaufland
SOFIA Червено, Бяло вино или Розе различни сортове 5 л BiB
SOFIA Червено, Бяло вино или Розе различни сортове 5 л BiB
€5.99(1.20 €/л)
€12.31 До 4 октомври
-21% KauflandKaufland
MENADA Червено или Бяло вино различни сортове Тракийска низина 0,75 л
MENADA Червено или Бяло вино различни сортове Тракийска низина 0,75 л
€3.99(5.32 €/л)
€5.11 До 4 октомври
-26% KauflandKaufland
TERRA TANGRA Червено, Бяло вино или Розе различни сортове Тракийска низина 0.75 л
TERRA TANGRA Червено, Бяло вино или Розе различни сортове Тракийска низина 0.75 л
€7.99(10.66 €/л)
€10.89 До 4 октомври
-33% МетроМетро
VILLA YAMBOL Вино бяло/розе/червено 0.75 л
VILLA YAMBOL Вино бяло/розе/червено 0.75 л
€3.60(4.80 €/л)
€5.39 До 7 октомври
МетроМетро
VILLA YAMBOL Вино Бяло/розе/червено 3 л
VILLA YAMBOL Вино Бяло/розе/червено 3 л
€6.65(2.22 €/л)
€9.98 До 7 октомври
МетроМетро
Вини-Бошкилов Вино бяло 3 л
Вини-Бошкилов Вино бяло 3 л
€4.79(1.60 €/л)
€8.29 До 7 октомври
МетроМетро
FOUR FRIENDS Вино бяло/розе/червено 3 л
FOUR FRIENDS Вино бяло/розе/червено 3 л
€11.75(3.92 €/л)
€15.32 До 7 октомври
МетроМетро
GRANDE ALBERONE Вино бяло Италия 3 л
GRANDE ALBERONE Вино бяло Италия 3 л
€14.99(5.00 €/л)
€17.89 До 7 октомври
-21% ФантастикоФантастико
RUPEL Вино бяло; розе; червено RUSALII 750 мл
RUPEL Вино бяло; розе; червено RUSALII 750 мл
€5.99(7.99 €/л)
€7.59 До 30 септември

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan