🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-41% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Listerine Вода за уста, Различни видове 500 мл
Listerine Вода за уста, Различни видове 500 мл
€3.95(7.90 €/л)
€6.80 До 31 октомври
-21% CBACBA
HERBAL TIME Вода за уста различни видове 300 мл
HERBAL TIME Вода за уста различни видове 300 мл
€1.69(5.64 €/л)
€2.14 До 7 октомври
-17% ФантастикоФантастико
LISTERINE Вода за уста различни видове 250 мл
LISTERINE Вода за уста различни видове 250 мл
€3.39(13.56 €/л)
€4.09 До 7 октомври
BillaBilla
COLGATE Вода за уста Max White Purple 500 мл
COLGATE Вода за уста Max White Purple 500 мл
€3.75(7.50 €/л)
€5.30 До 7 октомври
-22% Lilly DrogerieLilly Drogerie
ELUDRIL CLASSIC ВОДА ЗА УСТА 500мл
ELUDRIL CLASSIC ВОДА ЗА УСТА 500мл
€12.99(25.98 €/л)
€16.77 До 31 октомври
-35% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Lacalut Вода за уста, Различни видове 500 мл
Lacalut Вода за уста, Различни видове 500 мл
€4.25(8.50 €/л)
€6.84 До 31 октомври
-33% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Parodont ACTIVE Вода за уста 300 мл
Parodont ACTIVE Вода за уста 300 мл
€2.29(7.64 €/л)
€3.42 До 31 октомври
ДМ БългарияДМ България
LISTERINE Вода за уста Clinical Solutions Gum 500 ml
LISTERINE Вода за уста Clinical Solutions Gum 500 ml
€4.95(9.90 €/л)
До 14 октомври
ДМ БългарияДМ България
Dontodent Вода за уста Sensitive 500 ml
Dontodent Вода за уста Sensitive 500 ml
€1.15(2.30 €/л)
До 14 октомври
ДМ БългарияДМ България
meridol Вода за уста за поддържане на здрави венци 400 ml
meridol Вода за уста за поддържане на здрави венци 400 ml
€6.95(17.37 €/л)
До 14 октомври
KauflandKaufland
LISTERINE Вода за уста Total Care 1 л
LISTERINE Вода за уста Total Care 1 л
€5.49(5.49 €/л)
До 4 октомври
-9% МетроМетро
LISTERINE Вода за уста различни видове 500 мл
LISTERINE Вода за уста различни видове 500 мл
€3.88(7.76 €/л)
€4.27 До 7 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 13 вериги (Kaufland, Lidl, ДАР, Lilly Drogerie, BulMag, Billa). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Kaufland, Lidl, ДАР, Lilly Drogerie, BulMag, Billa. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan