Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл. Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл.

💰 Цени по магазини

750 ml 1.45 € 28 септември
1.93 €/л 28 септември
750 ml 1.55 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
2.07 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл. (MEDIX), 750 ml. Най-ниска цена в Savly: €1.45 в ДМ България. Това прави 1.93 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €1.45 до €1.55). Цени по вериги: ДМ България €1.45, Lilly Drogerie €1.55. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл.?

Най-ниската цена за Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл. в Savly е €1.45 в ДМ България.

Къде е най-евтино Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл.?

Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл. е най-евтино в ДМ България за €1.45.

Каква е цената на Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €1.45, в Lilly Drogerie: €1.55.

Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл.. Най-ниската цена е €1.45 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл.?

Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.45 до €1.55.

Откъде са цените за Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл.?

Цените за Препарат за съдове MEDIX MPB Freesia 750 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan