🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-25% Т МаркетТ Маркет
BALTICOVO Яйца размер L 10 бр.
BALTICOVO Яйца размер L 10 бр.
€1.99(0.20 €/бр)
€2.67 До 5 октомври
-36% Т МаркетТ Маркет
Шоколад МЛЕЧЕН различни видове 80 г
Шоколад МЛЕЧЕН различни видове 80 г
€0.69(8.63 €/кг)
€1.08 До 5 октомври
-43% Т МаркетТ Маркет
MILKI DREAM Кашкавал от краве мляко 800 г
MILKI DREAM Кашкавал от краве мляко 800 г
€5.79(7.23 €/кг)
€10.22 До 5 октомври
-32% Т МаркетТ Маркет
PRESIDENT Краве масло 82% 200 г
PRESIDENT Краве масло 82% 200 г
€2.99(14.96 €/кг)
€4.41 До 5 октомври
-21% Т МаркетТ Маркет
Пиле МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ тарелка кг
Пиле МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ тарелка кг
€2.79(2.79 €/кг)
€3.57 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
NESCAFE DOLCE GUSTO Кафе капсули различни видове 48 бр.
NESCAFE DOLCE GUSTO Кафе капсули различни видове 48 бр.
€13.29(0.28 €/бр)
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Шарени ябълки кг
Шарени ябълки кг
€0.99(0.99 €/кг)
До 5 октомври
-23% Т МаркетТ Маркет
WELL DONE Краставички мариновани, размер 6-9 см 680 г
WELL DONE Краставички мариновани, размер 6-9 см 680 г
€1.29(1.89 €/кг)
€1.68 До 5 октомври
-21% Т МаркетТ Маркет
МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ Пиле тарелка кг
МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ Пиле тарелка кг
€2.79(2.79 €/кг)
€3.57 До 5 октомври
-25% Т МаркетТ Маркет
BALTICOVO Яйца размер L, 10 бр.
BALTICOVO Яйца размер L, 10 бр.
€1.99(0.20 €/бр)
€2.67 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
ТЪРНОВ Луканка 190 г
ТЪРНОВ Луканка 190 г
€3.46(18.22 €/кг)
€3.46 До 5 октомври
-50% Т МаркетТ Маркет
ТАНДЕМ Бекон 200 г
ТАНДЕМ Бекон 200 г
€4.08(20.40 €/кг)
€8.16 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Народен Шунка НАРОДЕН 300 г
Народен Шунка НАРОДЕН 300 г
€3.41(11.37 €/кг)
€3.41 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
ОРЕХИТЕ Бабек 300 г
ОРЕХИТЕ Бабек 300 г
€6.96(23.20 €/кг)
€6.96 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
EXTRA LINE Елда 800 г
EXTRA LINE Елда 800 г
€2.30(2.88 €/кг)
€2.30 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Кръстев Ориз екстра 1 кг
Кръстев Ориз екстра 1 кг
€2.43(2.43 €/кг)
€2.43 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
BINGO Омекотител различни видове 1.44 л
BINGO Омекотител различни видове 1.44 л
€4.60(3.20 €/л)
€4.60 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Bg Line Вафла РЕТРО локумена, ягода 65 г
Bg Line Вафла РЕТРО локумена, ягода 65 г
€0.40(6.14 €/кг)
€0.40 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
SEGAFREDO Мляно кафе Pausa, Dolce, Intenso 450 г
SEGAFREDO Мляно кафе Pausa, Dolce, Intenso 450 г
€12.99(28.87 €/кг)
€12.99 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
SEMANA Омекотител Midnight Blue 2 х 1.65 л
SEMANA Омекотител Midnight Blue 2 х 1.65 л
€7.45(2.26 €/л)
До 5 октомври
-18% Т МаркетТ Маркет
Препарат MEDIX различни видове 1.4 л
Препарат MEDIX различни видове 1.4 л
€2.65(1.89 €/л)
€3.25 До 5 октомври
-37% Т МаркетТ Маркет
BINGO Мокри кърпи за почистване Сапун 96 бр.
BINGO Мокри кърпи за почистване Сапун 96 бр.
€2.55(0.03 €/бр)
€4.09 До 5 октомври
-39% Т МаркетТ Маркет
SAVEX Прах, гел или капсули за пране различни видове 3.60 кг, 1.8 л или 32 бр.
SAVEX Прах, гел или капсули за пране различни видове 3.60 кг, 1.8 л или 32 бр.
€7.69
€12.78 До 5 октомври
-23% Т МаркетТ Маркет
ZEBRA Кухненска ролка White Care 3 пл. 1 бр.
ZEBRA Кухненска ролка White Care 3 пл. 1 бр.
€3.79
€4.93 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Банани кг
Банани кг
€1.39(1.39 €/кг)
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Грозде Стафидно кг
Грозде Стафидно кг
€1.99(1.99 €/кг)
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
RAW BRANI Фреш или смути различни видове 1 л
RAW BRANI Фреш или смути различни видове 1 л
€2.45(2.45 €/л)
До 5 октомври
-56% Т МаркетТ Маркет
Лимони кг
Лимони кг
€1.39(1.39 €/кг)
€3.17 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Карфиол
Карфиол
€1.39
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Червени домати кг
Червени домати кг
€1.39(1.39 €/кг)
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Българска тиква сорт Матилда
Българска тиква сорт Матилда
€0.59
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Българско зеле кг
Българско зеле кг
€0.59(0.59 €/кг)
До 5 октомври
-55% Т МаркетТ Маркет
Червени чушки кг
Червени чушки кг
€1.55(1.55 €/кг)
€3.49 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Гъби Печурка 250 г
Гъби Печурка 250 г
€0.99(3.97 €/кг)
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Български праз лук връзка, бр.
Български праз лук връзка, бр.
€1.19
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Чесън
Чесън
€3.49
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Моркови кг
Моркови кг
€0.69(0.69 €/кг)
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Български кромид лук
Български кромид лук
€0.45
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Свински бут без кост, вакуум кг
Свински бут без кост, вакуум кг
€3.49(3.49 €/кг)
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Свински врат без кост, вакуум кг
Свински врат без кост, вакуум кг
€4.99(4.99 €/кг)
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
БИЛЯНА МЕС Петрохан суров, МАП 600 г
БИЛЯНА МЕС Петрохан суров, МАП 600 г
€3.99(6.65 €/кг)
До 5 октомври
-16% Т МаркетТ Маркет
БИЛЯНА МЕС Свински котлет нарязан, МАП кг
БИЛЯНА МЕС Свински котлет нарязан, МАП кг
€4.99(4.99 €/кг)
€5.98 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
БИЛЯНА МЕС Кълцано кюфте с кашкавал 400 г
БИЛЯНА МЕС Кълцано кюфте с кашкавал 400 г
€3.29(8.22 €/кг)
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Стара Планина МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ Кайма 60/40 500 г
Стара Планина МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ Кайма 60/40 500 г
€3.15(6.30 €/кг)
До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ Свинско карначе Стара Планина 400 г
МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ Свинско карначе Стара Планина 400 г
€2.69(6.72 €/кг)
До 5 октомври
-19% Т МаркетТ Маркет
Кюфте или кебапче ЗЮМБИЛСКИ 8 бр. в тарелка, 560 г
Кюфте или кебапче ЗЮМБИЛСКИ 8 бр. в тарелка, 560 г
€3.29(0.41 €/бр)
€4.09 До 5 октомври
-40% Т МаркетТ Маркет
НАРОДЕН Кайма различни видове 250 г
НАРОДЕН Кайма различни видове 250 г
€0.99(3.97 €/кг)
€1.65 До 5 октомври
-29% Т МаркетТ Маркет
Pork Свинско месо в собствен сос 510 г
Pork Свинско месо в собствен сос 510 г
€3.99(7.82 €/кг)
€5.62 До 5 октомври
-16% Т МаркетТ Маркет
МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ Телешко кебапче или кюфте 8 бр. 400 г
МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ Телешко кебапче или кюфте 8 бр. 400 г
€2.99(0.37 €/бр)
€3.57 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ Пилешка пържола от бут маринована, МАП 650 г
МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ Пилешка пържола от бут маринована, МАП 650 г
€3.99(6.14 €/кг)
€4.43 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ Пилешки дробчета 500 г
МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ Пилешки дробчета 500 г
€1.99(3.98 €/кг)
€2.19 До 5 октомври
-54% Т МаркетТ Маркет
СТЕФАНОВ Петрохан вакуум, кг
СТЕФАНОВ Петрохан вакуум, кг
€5.99
€13.29 До 5 октомври
-25% Т МаркетТ Маркет
KEN Наденица лионска, македонска 390 г
KEN Наденица лионска, македонска 390 г
€2.89(7.41 €/кг)
€3.86 До 5 октомври
-29% Т МаркетТ Маркет
КОЛБАСО Наденица вакуум 600 г
КОЛБАСО Наденица вакуум 600 г
€1.99(3.31 €/кг)
€2.81 До 5 октомври
-29% Т МаркетТ Маркет
ФЕРМ 75 Свинска шунка вакуум
ФЕРМ 75 Свинска шунка вакуум
€5.49
€7.76 До 5 октомври
-29% Т МаркетТ Маркет
Leki Кренвирши вакуум, кг
Leki Кренвирши вакуум, кг
€5.99
€8.45 До 5 октомври
-31% Т МаркетТ Маркет
ЖИТНИЦА Хамбургски колбас 500 г
ЖИТНИЦА Хамбургски колбас 500 г
€2.99(5.98 €/кг)
€4.34 До 5 октомври
-32% Т МаркетТ Маркет
Бекон парче кг
Бекон парче кг
€5.99(5.99 €/кг)
€8.83 До 5 октомври
-22% Т МаркетТ Маркет
SERRANO Салам чоризо, салчичон 100 г
SERRANO Салам чоризо, салчичон 100 г
€1.59(15.90 €/кг)
€2.04 До 5 октомври
-39% Т МаркетТ Маркет
Перелик Луканка ПЕРЕЛИК 180 г
Перелик Луканка ПЕРЕЛИК 180 г
€2.89(16.05 €/кг)
€4.76 До 5 октомври
-27% Т МаркетТ Маркет
ЕКО МЕС Манастирски суджук слайс 160 г
ЕКО МЕС Манастирски суджук слайс 160 г
€2.59(16.20 €/кг)
€3.57 До 5 октомври
-22% Т МаркетТ Маркет
FAVORELLI Салам луканков слайс 200 г
FAVORELLI Салам луканков слайс 200 г
€0.79(3.96 €/кг)
€1.02 До 5 октомври
-68% Т МаркетТ Маркет
BELIISA Краве масло 200 г
BELIISA Краве масло 200 г
€1.29(6.44 €/кг)
€4.09 До 5 октомври
-15% Т МаркетТ Маркет
БУЛГАРЧЕ Краве сирене 400 г
БУЛГАРЧЕ Краве сирене 400 г
€4.69(11.72 €/кг)
€5.52 До 5 октомври
-18% Т МаркетТ Маркет
LACRIMA Краве сирене ЗНП 700 г
LACRIMA Краве сирене ЗНП 700 г
€6.49(9.27 €/кг)
€8.00 До 5 октомври
-27% Т МаркетТ Маркет
Бяло саламурено сирене СОКОЛОВО обезмаслено, вакуум кг
Бяло саламурено сирене СОКОЛОВО обезмаслено, вакуум кг
€4.69(4.69 €/кг)
€6.44 До 5 октомври
-25% Т МаркетТ Маркет
НАБОРЪ Краве сирене Екстра, кутия 900 г
НАБОРЪ Краве сирене Екстра, кутия 900 г
€5.99(6.66 €/кг)
€7.99 До 5 октомври
-20% Т МаркетТ Маркет
САЯНА Кашкавал от краве мляко 400 г
САЯНА Кашкавал от краве мляко 400 г
€4.59(11.48 €/кг)
€5.75 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
HOCHLAND Топено сирене различни видове, слайс 140 г
HOCHLAND Топено сирене различни видове, слайс 140 г
€1.89(13.51 €/кг)
€2.21 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
МАДЖАРОВ Кашкавал от краве мляко БДС 380 г
МАДЖАРОВ Кашкавал от краве мляко БДС 380 г
€5.65(14.87 €/кг)
€6.44 До 5 октомври
-40% Т МаркетТ Маркет
САЯНА Кисело мляко 2%, ЗНП 400 г
САЯНА Кисело мляко 2%, ЗНП 400 г
€0.49(1.23 €/кг)
€0.83 До 5 октомври
-32% Т МаркетТ Маркет
Краве кисело мляко БОЛЯРЧЕ 3.6% 400 г
Краве кисело мляко БОЛЯРЧЕ 3.6% 400 г
€0.69(1.73 €/кг)
€1.02 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
ВЕРЕЯ Кисело мляко 2.9% 400 г
ВЕРЕЯ Кисело мляко 2.9% 400 г
€0.69(1.73 €/кг)
€0.80 До 5 октомври
-28% Т МаркетТ Маркет
БАЛКАН Кисело мляко 4.5% 400 г
БАЛКАН Кисело мляко 4.5% 400 г
€0.69(1.73 €/кг)
€0.96 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
FANTASIA Йогурт различни видове 100 - 106 г
FANTASIA Йогурт различни видове 100 - 106 г
€0.95
€1.02 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
ACTIVIA натурална 280 г
ACTIVIA натурална 280 г
€0.89(3.18 €/кг)
€0.99 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
OLYMPUS Прясно мляко 3.7% 1.5 л
OLYMPUS Прясно мляко 3.7% 1.5 л
€2.19(1.46 €/л)
€2.48 До 5 октомври
-16% Т МаркетТ Маркет
WELL DONE Майонеза Original, 80% 610 г
WELL DONE Майонеза Original, 80% 610 г
€2.55(4.18 €/кг)
€3.06 До 5 октомври
-44% Т МаркетТ Маркет
Сладолед Familia Medium различни видове 310 - 346 г
Сладолед Familia Medium различни видове 310 - 346 г
€1.99
€3.57 До 5 октомври
-40% Т МаркетТ Маркет
Сладолед NUII различни видове 67-71 г
Сладолед NUII различни видове 67-71 г
€1.99
€3.32 До 5 октомври
-15% Т МаркетТ Маркет
EXTRA LINE Къдрави картофи 1 кг
EXTRA LINE Къдрави картофи 1 кг
€2.39(2.39 €/кг)
€2.84 До 5 октомври
-28% Т МаркетТ Маркет
ВКУС В КУТИЯ Свински шницели 160 г
ВКУС В КУТИЯ Свински шницели 160 г
€1.79(11.18 €/кг)
€2.49 До 5 октомври
-25% Т МаркетТ Маркет
Катък с печени чушки ВКУС В КУТИЯ 400 г
Катък с печени чушки ВКУС В КУТИЯ 400 г
€2.29(5.73 €/кг)
€3.06 До 5 октомври
-25% Т МаркетТ Маркет
Спаначени кюфтета ВКУС В КУТИЯ 4 х 50 г
Спаначени кюфтета ВКУС В КУТИЯ 4 х 50 г
€1.49(7.44 €/кг)
€1.99 До 5 октомври
-22% Т МаркетТ Маркет
ВКУС В КУТИЯ Европейска салата 400 г
ВКУС В КУТИЯ Европейска салата 400 г
€2.19(5.47 €/кг)
€2.81 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
Талиатели Болонезе ВКУС В КУТИЯ 400 г
Талиатели Болонезе ВКУС В КУТИЯ 400 г
€2.19(5.47 €/кг)
€2.55 До 5 октомври
-25% Т МаркетТ Маркет
Бял хляб 380 г
Бял хляб 380 г
€0.69(1.82 €/кг)
€0.92 До 5 октомври
-22% Т МаркетТ Маркет
Багета с чесън бр.
Багета с чесън бр.
€0.79
€1.02 До 5 октомври
-21% Т МаркетТ Маркет
ВИТА Хляб Фитнес различни видове 300 - 400 г
ВИТА Хляб Фитнес различни видове 300 - 400 г
€1.69
€2.14 До 5 октомври
-17% Т МаркетТ Маркет
Хляб ЗЛАТНА ДОБРУДЖА пълнозърнест 500 г
Хляб ЗЛАТНА ДОБРУДЖА пълнозърнест 500 г
€1.19(2.38 €/кг)
€1.44 До 5 октомври
-22% Т МаркетТ Маркет
Бейби картофи със самардала 500 г
Бейби картофи със самардала 500 г
€1.59(3.18 €/кг)
€2.04 До 5 октомври
-21% Т МаркетТ Маркет
Пилешки бут маринован, печен бр.
Пилешки бут маринован, печен бр.
€1.39
€1.78 До 5 октомври
-18% Т МаркетТ Маркет
NIKIS Салата дзадзики 500 г
NIKIS Салата дзадзики 500 г
€2.49(4.98 €/кг)
€3.06 До 5 октомври
-17% Т МаркетТ Маркет
Маслини черни Джъмбо 161-180*, без костилка 300 г
Маслини черни Джъмбо 161-180*, без костилка 300 г
€2.19(7.29 €/кг)
€2.65 До 5 октомври
-25% Т МаркетТ Маркет
АМБЕЛИНО Еклери мини 500 г
АМБЕЛИНО Еклери мини 500 г
€3.59(7.18 €/кг)
€4.79 До 5 октомври
-21% Т МаркетТ Маркет
ANTICA Тортелони различни видове 250 г
ANTICA Тортелони различни видове 250 г
€1.99(7.96 €/кг)
€2.55 До 5 октомври
-27% Т МаркетТ Маркет
EXTRA LINE Доматено пюре 500 г
EXTRA LINE Доматено пюре 500 г
€0.79(1.59 €/кг)
€1.09 До 5 октомври
-24% Т МаркетТ Маркет
ОЛИНЕЗА Лютеница традиционна 265 г
ОЛИНЕЗА Лютеница традиционна 265 г
€1.49(5.61 €/кг)
€1.97 До 5 октомври
-24% Т МаркетТ Маркет
DERONI Лютеница староселска едросмляна 520 г
DERONI Лютеница староселска едросмляна 520 г
€3.59(6.90 €/кг)
€4.78 До 5 октомври
-30% Т МаркетТ Маркет
CIRIO Домати белени, рязани 400 г
CIRIO Домати белени, рязани 400 г
€0.99(2.48 €/кг)
€1.43 До 5 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Billa, Фантастико, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, ДАР). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Billa, Фантастико, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, ДАР. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan