🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
BulMagBulMag
Крема сирене Киселово 125гр 125 гр
🔜 Влиза в сила 05.10
Крема сирене Киселово 125гр 125 гр
До 11 октомври
BulMagBulMag
Сирене Бяло Саламурено Краве Саяна
🔜 Влиза в сила 05.10
Сирене Бяло Саламурено Краве Саяна
До 11 октомври
-50% KauflandKaufland
ХЕЛИОС Топено сирене Шопско 2 х 120 г
🔜 Влиза в сила 05.10
ХЕЛИОС Топено сирене Шопско 2 х 120 г
€1.35(5.62 €/кг)
До 11 октомври
BulMagBulMag
Сирене краве Боженци 200 гр 200 гр
🔜 Влиза в сила 05.10
Сирене краве Боженци 200 гр 200 гр
До 11 октомври
-31% KauflandKaufland
Брей! Сирене от козе мляко 400 г
🔜 Влиза в сила 05.10
Брей! Сирене от козе мляко 400 г
€3.49(8.73 €/кг)
€5.11 До 11 октомври
LidlLidl
ITALIAMO Бурата Прясно сирене с течен център от сметана 200 g/опаковка
🔜 Влиза в сила 05.10
ITALIAMO Бурата Прясно сирене с течен център от сметана 200 g/опаковка
€2.55(12.76 €/кг)
До 11 октомври
LidlLidl
ITALIAMO Твърдо сирене Настъргано 250 g/опаковка
🔜 Влиза в сила 05.10
ITALIAMO Твърдо сирене Настъргано 250 g/опаковка
€4.19(16.75 €/кг)
До 11 октомври
LidlLidl
ITALIAMO Страчатела Прясно сирене със сметана 200 g/опаковка
🔜 Влиза в сила 05.10
ITALIAMO Страчатела Прясно сирене със сметана 200 g/опаковка
€3.29(16.44 €/кг)
До 11 октомври
LidlLidl
ITALIAMO Проволоне Полутвърдо сирене Класик или пикантно 300 g/опаковка
🔜 Влиза в сила 05.10
ITALIAMO Проволоне Полутвърдо сирене Класик или пикантно 300 g/опаковка
€3.57(11.90 €/кг)
До 11 октомври
LidlLidl
ITALIAMO Куартироло Ломбардо Италианско меко сирене 250 g/опаковка
🔜 Влиза в сила 05.10
ITALIAMO Куартироло Ломбардо Италианско меко сирене 250 g/опаковка
€2.79(11.17 €/кг)
До 11 октомври
KauflandKaufland
Английска багета с бекон и сирене 63 г
🔜 Влиза в сила 05.10
Английска багета с бекон и сирене 63 г
€0.59(9.33 €/кг)
До 11 октомври
LidlLidl
ITALIAMO Ньоки С пълнеж с домати и моцарела или с рикота и сирене 500 g
🔜 Влиза в сила 05.10
ITALIAMO Ньоки С пълнеж с домати и моцарела или с рикота и сирене 500 g
€2.49(4.98 €/кг)
До 11 октомври
BulMagBulMag
Замразена пица маргарита Stone Oven 300гр 300 гр
🔜 Влиза в сила 05.10
Замразена пица маргарита Stone Oven 300гр 300 гр
До 11 октомври
BulMagBulMag
Фикс маги еър фрайер хрупк.пиле/сирене44гр 44 гр
🔜 Влиза в сила 05.10
Фикс маги еър фрайер хрупк.пиле/сирене44гр 44 гр
До 11 октомври
KauflandKaufland
РОДОПСКО ЧУДО Сирене от краве мляко шайби кг
🔜 Влиза в сила 05.10
РОДОПСКО ЧУДО Сирене от краве мляко шайби кг
€7.65(7.65 €/кг)
До 11 октомври
KauflandKaufland
myday Крема сирене кг
🔜 Влиза в сила 05.10
myday Крема сирене кг
€6.64(6.64 €/кг)
До 11 октомври
KauflandKaufland
ЕЛЕНА Сирене от козе мляко кг
🔜 Влиза в сила 05.10
ЕЛЕНА Сирене от козе мляко кг
€9.99(9.99 €/кг)
До 11 октомври
-34% KauflandKaufland
Беленско Сирене от краве мляко кг
🔜 Влиза в сила 05.10
Беленско Сирене от краве мляко кг
€6.39(6.39 €/кг)
€9.71 До 11 октомври
KauflandKaufland
Меко сирене Бри 60% масленост Франция
🔜 Влиза в сила 05.10
Меко сирене Бри 60% масленост Франция
€12.78
До 11 октомври
-38% KauflandKaufland
Paladin Синьо сирене 50% масленост Германия
🔜 Влиза в сила 05.10
Paladin Синьо сирене 50% масленост Германия
€11.29
€18.40 До 11 октомври
KauflandKaufland
ЖОСИ Топено сирене секторно различни видове 140 г
🔜 Влиза в сила 05.10
ЖОСИ Топено сирене секторно различни видове 140 г
€1.25(8.91 €/кг)
До 11 октомври
-31% KauflandKaufland
ЗДРАВЕЦ Топено сирене пушено 500 г
🔜 Влиза в сила 05.10
ЗДРАВЕЦ Топено сирене пушено 500 г
€2.99(5.98 €/кг)
€4.34 До 11 октомври
KauflandKaufland
МУРГАШ Сирене от краве мляко 800 г
🔜 Влиза в сила 05.10
МУРГАШ Сирене от краве мляко 800 г
€5.99(7.49 €/кг)
До 11 октомври
-25% KauflandKaufland
OLYMPUS Сирене от овче мляко 800 г
🔜 Влиза в сила 05.10
OLYMPUS Сирене от овче мляко 800 г
€8.19(10.24 €/кг)
€11.04 До 11 октомври
-32% KauflandKaufland
CASTELLO Прясно сирене различни видове 125 г
🔜 Влиза в сила 05.10
CASTELLO Прясно сирене различни видове 125 г
€1.89(15.13 €/кг)
€2.81 До 11 октомври
-22% KauflandKaufland
Димитър Маджаров Сирене от краве мляко натрошено 900 г
🔜 Влиза в сила 05.10
Димитър Маджаров Сирене от краве мляко натрошено 900 г
€6.65(7.39 €/кг)
€8.58 До 11 октомври
-32% KauflandKaufland
ВЪЛЧЕВ Крема сирене различни видове 125 г
🔜 Влиза в сила 05.10
ВЪЛЧЕВ Крема сирене различни видове 125 г
€0.85(6.79 €/кг)
€1.25 До 11 октомври
LidlLidl
Сакарела Саламурено сирене От краве мляко 800 g
🔜 Влиза в сила 05.10
Сакарела Саламурено сирене От краве мляко 800 g
€5.29(6.61 €/кг)
До 11 октомври
-25% LidlLidl
Pilos Топено сирене 8 x 17.5 g/опаковка
🔜 Влиза в сила 05.10
Pilos Топено сирене 8 x 17.5 g/опаковка
€0.99(7.09 €/кг)
€1.32 До 11 октомври
-17% KauflandKaufland
Сирене от краве мляко със средна масленост кг
🔜 Влиза в сила 05.10
Сирене от краве мляко със средна масленост кг
€4.19(4.19 €/кг)
€5.09 До 11 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 13 вериги (Kaufland, Lidl, ДАР, Lilly Drogerie, BulMag, Billa). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Kaufland, Lidl, ДАР, Lilly Drogerie, BulMag, Billa. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan