🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-21% BillaBilla
Натурални кюфтета и кебапчета от свинско месо 480 г
Натурални кюфтета и кебапчета от свинско месо 480 г
€2.99(6.23 €/кг)
€3.83 До 7 октомври
-30% ФантастикоФантастико
САМИ-М Кайма от свинско месо охладена 500 г
САМИ-М Кайма от свинско месо охладена 500 г
€2.49(4.98 €/кг)
€3.57 До 7 октомври
-29% Т МаркетТ Маркет
Pork Свинско месо в собствен сос 510 г
Pork Свинско месо в собствен сос 510 г
€3.99(7.82 €/кг)
€5.62 До 5 октомври
-20% LidlLidl
Порция Свежест Свинско месо за готвене 750 g/опаковка
Порция Свежест Свинско месо за готвене 750 g/опаковка
€4.65(6.20 €/кг)
€5.87 До 4 октомври
LidlLidl
KULIJANKA Пушена наденица От свинско месо 600 g/опаковка
KULIJANKA Пушена наденица От свинско месо 600 g/опаковка
€4.59(7.65 €/кг)
До 4 октомври
-16% KauflandKaufland
Шеф месар Мляно свинско месо кг
Шеф месар Мляно свинско месо кг
€5.11(5.11 €/кг)
€6.13 До 4 октомври
-32% KauflandKaufland
Свинско месо за готвене
Свинско месо за готвене
€3.99
€5.87 До 4 октомври
-31% LidlLidl
ПОРЦИЯ СВЕЖЕСТ Кайма смес От свинско и говеждо месо 500 g/опаковка
ПОРЦИЯ СВЕЖЕСТ Кайма смес От свинско и говеждо месо 500 g/опаковка
€2.29(4.58 €/кг)
€3.32 До 4 октомври
МетроМетро
ДЕЛИНАТЕСЕН Свинско месо 540 г
ДЕЛИНАТЕСЕН Свинско месо 540 г
€5.99(11.10 €/кг)
€8.02 До 7 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 8 вериги (Kaufland, Lidl, Billa, Фантастико, Метро, Т Маркет). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Kaufland, Lidl, Billa, Фантастико, Метро, Т Маркет. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan